Kredi Kartı ile Güvenli Alışveriş...

Enucuzunadresi.com üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.

3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

 

SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz RapidSSL CA sertifikasıyla güvence altına alınmıştır.

Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunusipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

İzmir İçi Kapıda Ödeme Kolaylığı...

Web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz de kapıda ödeme kolaylığı ile hizmetinizdeyiz.

Sitemizden beğendiğiniz ürünü ister kredi kartı, ister nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz.Satın almış olduğunuz ürün faturası ile birlikte sevkiyat elemanımızla gönderilir.İzmir içinde herhangi bir kargo ücreti olmadan alışveriş yapabilirsiniz.Ürün size ulaştığında kontrol edip teslim alma imkânınız mevcuttur.

(Not:Ücretsiz teslimat 500,00 tl ve üzeri siparişleriniz için geçerlidir.)

 

Banka Hesabına Havale ile...

Sipariş verirken ödeme seçeneğini "Banka Havalesi" şeklinde onaylayarak seçeceğiniz banka hesap numaramıza ödemeyi

gerçekleştirebilirsiniz...

 

 

 

 

 


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.