Ürün Detay

Altus AL 9120 X A+++ 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

0204000X9100 /
AYNI GÜN KARGO!!!


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Altus, üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri de çamaşır makinesi modelleri oluyor. Bu anlamda Altus AL 9120 X 9 kg 1200 Devir A+++ Çamaşır Makinesi, bir adım öne çıkıyor. 2350 W gücündeki makine, 1200 maksimum sıkma kapasitesi ile fark yaratıyor. A+++ enerji sınıfında yer alan ürün, enerji tasarrufu anlamında olumlu bir çizgide seyrediyor. 11.219 lt yıllık su tüketimi ile avantajlı konumda bulunan çamaşır makinesi, tasarruf yönü ağır basan bir makine isteği olanların yüzünü güldürüyor. Arçelik’in markalarından olan 74 kg ağırlığındaki makine, gelişmiş emniyet özellikleri sistemi ile güvenlik düzeyini üst seviyelere çıkarıyor. Teknik destek ve üstün servis hizmeti de dahil olmak üzere kullanıcı deneyimini pozitif yönlü artırmayı amaçlayan ürün, modern ve şık bir tasarım ile geliyor. Kalan su göstergesi de dahil olmak üzere pek çok avantajlı program birimi bulunan çamaşır makinesi, performans değerlerine oranla uygun olan ekonomik yapısı ile dikkat çekiyor.

Altus Çamaşır Makinesi Faydaları ile Bir Adım Öne Çıkıyor

 • A+++ enerji sınıfı oluşu ve yıllık 152 kWh enerji tüketimi ile makine, yüksek tasarruf sağlıyor.
 • Sıkma devri nitelikleri ve güç değeri seçenekleri ile zorlu lekeleri çıkarmak mümkün oluyor.
 • Zaman erteleme ve 16 program sayısı, makineyi kolay kullanılır bir hâle getiriyor.
 • Geniş yıkama kapasitesi, hem tek seferde fazla çamaşır yıkamayı hem de geniş çamaşırları makinede yıkamayı mümkün kılıyor.
 • Düşük yıkama ve sıkma sesi ile makine çalışma hâlindeyken ortamda yoğun gürültülü olmuyor.

Altus AL 9120 Çamaşır Makinesi Donanım Özellikleri ile Fark Yaratıyor

 • Güç: 2350 W
 • Enerji Sınıfı: 152 kWh
 • Sıkma ve Yıkama Sesi: 50 dB (Yıkama), 72 dB (Sıkma)
 • Ürün Boyutları (YxGxD): 840 x 600 x 640
 • Devir: 1200
 • Yıllık Su Tüketimi: 11219 lt

Kutu İçeriği Neleri Kapsıyor?

Ürün, Altus markasının güvencesi ile tüketiciye sunuluyor. Gerekli servis ve teknik destekleri sağlayan Altus AL 9120 X 9 kg 1200 Devir A+++ çamaşır makinesi gerekli donanım bileşenlerine ek olarak kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor. 74 kg ağırlığındaki ürün, sağlam muhafaza ve ambalajlama ile saklanıyor ve bu şartlarda kullanıcıya ulaştırılıyor.

Altus Markası

1998 yılında tüketici ile buluşan Altus markası, Türkiye’nin en eski ve köklü beyaz eşya üreticisi markalarından olan Arçelik A.Ş.’nin çatısı altında üretim yapan markalardan biri olarak ürün ve hizmetler sunuyor. Türkiye dahil pek çok ülkede üretim tesisi bulunan Altus, Türkiye genelini kapsayan servis noktaları ile kullanıcılara ulaşıyor. Markanın ürünleri, klasman içerisinde kendini hemen belli ediyor. Ankastre ürünler, elektrikli süpürgeler, su ısıtıcıları, klimalar, küçük ev aletleri ve beyaz eşya ürünleri de dahil oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, kullanıcılarının gündelik hayatını kolaylaştırma vizyon ve misyonu üzerinden hareket ediyor.

Altus Çamaşır Makinesi Yaşamı Kolaylaştırıyor

Altus çamaşır makinesi, yıkama sırasında kolaylıklar sunan yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Düşük enerji tasarruflu model olması, bütçe dostu bir yapı çiziyor. Düşük sesli çalışma biçimi ise gün içinde yoğun gürültü istemeyenleri cezbeden bir özellik oluyor. Su taşıma emniyeti, çocuk kilidi ve dengesiz yük kontrol sistemi ise cihazın yüksek emniyet ve güvenlik için sunduğu özellikler arasında sayılıyor. Altus markasının en avantajlı özelliklerinden biri de ürünün fiyatı oluyor. Performansına oranla oldukça ekonomik bir fiyatlandırma politikasıyla etiketlenen çamaşır makinesi, üstün özelliklere uygun fiyatlarla sahip olmak isteyenlerin tercihi oluyor.