Ürün Detay

Arçelik S 4314 2400 W Su Filtreli Süpürge

01020000004314 /


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Arçelik S 4314 Aquaseal Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Arçelik S 4314 Aquaseal 2400 W Sulu Süpürge uzun hortumu ve kademesi ayarlanabilen teleskopik borusuyla ev temizliği gerçekleştirebilmeyi kolaylaştırıyor. Yuvarlak gövde tasarımına sahip olan Arçelik Süpürge odalar arasında hızlı bir şekilde hareket ettirilebiliyor. Süpürgenin tekerleklerle desteklenen gövde tasarımının sunduğu avantajla ürünü kaldırmadan taşıyabilmek mümkün hale geliyor. Saydam renkli olan toz haznesi sayesinde haznenin ne kadarının dolu olduğunu görebilmek olanak kazanıyor. 

Düşük Seste Çalışma Özelliği

  • Arçelik Sulu Süpürge 85 desibellik çalışma sesi düzeyiyle kullanıcılarının elini rahatlatarak gece saatlerinde ve tatil günlerinde ev apartman sakinlerini rahatsız etmeden temizlik yapabilmeye olanak yaratıyor.
  • 2400 watt motor gücüne sahip olan Arçelik sulu süpürge oldukça güçlü bir çekiş kapasitesine ulaşarak inatçı kirleri dahi kolaylıkla temizleyebiliyor.
  • Arçelik 2400 W Sulu Süpürge 5.8 litreye ulaşan toz haznesi kapasitesiyle uzun süre boyunca kullanılabiliyor.
  • Çek bırak özelliğine sahip olan kablo sarıcı yardımıyla ürünün kablosunu toplamak çok kısa bir süre alıyor.

Teknik Yetileriyle Göz Dolduran Süpürge

  • Motor Gücü: 2400 W 
  • Ses Seviyesi (dB): 85 dB 
  • Süpürge Türü: Sulu
  • Hepa Filtre: Var
  • Su Haznesi: Var

Opsiyonel Kullanım Yaratan Kutu İçeriği

Arçelik 2400 W Süpürge güvenli bir şekilde paketlenerek alıcılarına ulaştırılıyor. Ürün paketinde yer alan kullanma kılavuzu aracılığıyla ürünün teknik yetenekleri toplu olarak görülebiliyor. Kutu içeriğinde kendisine yer bulan gövde, hortum, boru ve başlıklar yardımıyla süpürgeyi ihtiyaçlar doğrultusunda opsiyonel bir şekilde kullanma olanağı elde ediliyor. 

Fark Yaratan Kullanışlı Süpürgeler

Arçelik'in yerli teknoloji ile ürettiği Türk malı beyaz eşyalar arasında bulunan süpürgeler kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Markanın ileri teknoloji ürünü süpürgeleri daha etkili bir temizlik gerçekleştirebilme imkanına erişiliyor. 

Konforlu Kullanım, Hijyenik Temizlik

Güçlü filtresi ve geniş haznesiyle hijyenik bir temizliği mümkün kılan ürün, kademe ayarı seçenekleriyle konforlu bir kullanım deneyimi yaşatarak alıcılarını memnun ediyor.