Ürün Detay

Bosch KGN56VI30N A++ Kombi No-Frost Buzdolabı

000000056vı30 /
ÜCRETSİZ KARGO!!!


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Bosch KGN56VI30N A++ 559 lt No-Frost Buzdolabı

Yiyecek ve içecekler için uygun saklama koşulları sunan Bosch KGN56VI30N A++ 559 Lt No-Frost Buzdolabı, ileri düzey teknik özellikleri ve ergonomik tasarımı ile beklentilere cevap vermeyi başarıyor. Gelişmiş soğutma ve dondurma fonksiyonları ile konforlu kullanım sunan buzdolabı, üstün performansı ile gıdaların tazeliklerinin korumasına yardımcı oluyor.

Uygun Saklama Koşulları Sunan Bosch No-Frost Buzdolabı

 • 559 litrelik geniş iç hacme sahip kombi tipi Bosch No-Frost Buzdolabı, daha fazla depolama alanı sunuyor.
 • Bosch buzdolabı, A++ enerji verimlilik sınıfı ile A sınıfa ait buzdolaplarına göre %40 daha az enerji tüketimi yapıyor.
 • Meyve-sebze ve düşük sıcaklıkta saklanması gereken taze et, balık, yumurta gibi ürünler için ayarlanabilen nem kontrol mekanizması VitaFresh, 2 kat daha uzun süre tazelik sağlıyor.
 • Havalandırma desteği ile buz oluşumuna karşı yüksek koruma sağlayan No-Frost derin dondurucu teknolojisi, yiyeceklerin üzerinde buzlanma oluşmasının önüne geçiyor.
 • Buzdolabında yer alan Air Fresh filtre, düzenli hava akımı oluşturarak yoğun kokuya sahip yiyecek ve içeceklerden gelen kokuların buzdolabının içine yayılmasını engelliyor.
 • Üst kapağa entegre edilmiş LCD elektronik panel, buzdolabı ve derin dondurucu bölmelerinin soğutma ve dondurma ayarlarını kolayca kontrol etmeyi mümkün kılıyor.
 • Big Box çekmecesi, dondurulmuş yiyecekler için geniş hacimli alanlar sağlıyor.

Yüksek Performans Sunan Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi: Kombi Tipi
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Brüt Hacim: 559 Lt
 • Dondurucu Kısım Hacmi: 161 Lt
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 325 kWh
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 193 x 70 x 80 cm

Bosch No-Frost Buzdolabı, hem tasarımı hem de özel olarak geliştirilmiş fonksiyonları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Super Freezing fonksiyonu, dondurucu bölümüne yeni gıdalar eklendiği zaman yeni eklenen gıdaların oldukça kısa sürede donmasını mümkün hale getiriyor. Super Cooling fonksiyonu etkinleştirildiğinde, dolaba yeni yerleştirilen gıdaların yüksek hızda soğumasına yardım ediyor. Çok yönlü hava akışı sistemi Multi Air Flow, derin dondurucu ve soğutucu bölmelerinin her yerinde dengeli ve eşit düzeyde soğuk hava akımı meydana getirerek, yiyecek ve içeceklerin uzun süre lezzetlerini korumasına imkan sağlıyor.

Dünyanın Popüler Teknoloji Markası Bosch

1886 yılında Robert Bosch'un Sttutgart'ta kurduğu Bosch, günlük hayatı pratik ve kolay hale getirmek için faaliyete geçtiği tarihten günümüze, tasarladığı gelişmiş teknolojik ürünleri ile insanların beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Beyaz eşya markaları arasında ön plana çıkan popüler teknoloji markasının ileri teknolojiye sahip ürünlerini, dünyanın her yerinde çok sayıda kullanıcı tercih ediyor.

Modern ve Sade Tasarım Özellikleri

Üst düzey teknolojik özellikler ile desteklenen Bosch KGN56VI30N A++ 559 Lt No-Frost Buzdolabı, sade ve modern çizgiye sahip kullanışlı tasarımı ile bir adım öne çıkıyor. Bosch buzdolabı; kolay temizlenme özelliğine sahip Inox kapıları, ergonomik raf ve çekmece tasarımları, aydınlık bir iç ortam sunan LED aydınlatması ile oldukça konforlu bir kullanıma imza atıyor. Kutu içinde kullanma kılavuzu ve garanti belgesi ile bir arada yer alan buzdolabı hakkındaki bilgileri, cihazın kullanma kılavuzundan daha detaylı bir şekilde elde edebilirsiniz.

Konfor Sağlayan Bosch Buzdolabı

Alttan donduruculu buzdolabı, konforlu kullanım sağlayan tasarım özellikleri ve yeni nesil teknik özellikleri ile günlük hayata kolaylık katmayı başarıyor. Gelişmiş fonksiyonları, kullanışlı iç hacme sahip soğutma ve dondurma bölmeleri ile Bosch buzdolabı, kullanıcıların günlük gereksinimlerine yanıt veriyor. Güçlü soğutma-dondurma performansı gösteren Bosch KGN56VI30N A++ 559 Lt No-Frost Buzdolabı ile gıdaları ideal sıcaklık ve nem oranlarında sağlıkla muhafaza edebilirsiniz.