Ürün Detay

Bosch SMS23BW00T A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

070308023BW0 /

KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Bosch SMS23BW00T A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS23BW00T A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi, hem bulaşıklarınızı yüksek performans ile yıkıyor hem de enerji ve sudan tasarruf sağlıyor. Cam bardaklarının ilk günkü parlaklığını korumak isteyenler için Cam Koruma teknojisini sunuyor. Evinde her daim sessizliği tercih edenler için ise EcoSlince Drive TM motoruyla istenilen sakin ortama kavuşuluyor. Çevre dostu cihaz, herkesin istediği su tasarrufunu, kullanılacak su miktarını bulaşık miktarına göre ayarlayarak otomatik olarak sağlıyor. Böylece elde yıkamaya göre kat kat daha az su harcanarak bulaşıkları tertemiz yapıyor. Yüksekliği ayarlanabilir üst sepeti bulaşıklarınız için daha fazla yer açıyor ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Su taşmalarına karşı optimum güvenlik sağlayan çoklu su koruma sistemi de türlü kolaylıklara imkan tanıyor. Yıkama işlemindeki sessizliği, etkili temizliği ve dayanıklı olmasıyla mutfağınız için vazgeçilmez özellikler sergiliyor. Evdeki kolaylık ve tasarrufun diğer adı olan Bosch SMS23BW00T A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi, hem ev ekonominizde hem de ev işlerinde en büyük yardımcınız oluyor.

Güçlü, Dayanıklı, Sessiz ve Etkili

• Cam Koruma Teknolojisi ile cam tabak ve bardaklarınız parlaklığını kaybetmiyor. İlk günkü gibi ışıl ışıl olmaya devam ediyor. Yıkama esnasında suyun sertlik derecesi kesintisiz olarak düzenleniyor böylece cam bulaşıklarınızın zarar görmesi engelleniyor.
• ActiveWater Teknolojisi de az su ve enerji ile yüksek performans sağlıyor. Çevre dostu bu özelliği ile fitre teknolojisinden su dağıtımına kadar birçok fonksiyon hem tasarrufu hem de performansı artırıyor.
• Yük Sensörü özelliği makinedeki bulaşık miktarını belirleyerek kullanılması gereken su miktarını ayarlıyor. Böylece su israfının önüne geçilmiş oluyor ve bulaşıkların temizliğinden asla ödün verilmiyor.
• EcoSlience Drive motoruyla aradığınız sessizlik makine çalışırken bile evinize hâkim oluyor. Güçlü, dayanıklı, sessiz ve etkili olarak tanımlanan motor düşük elektrik tüketimi sağlarken fırçasız çalıştığı için gürültü kirliliği yaratmıyor.
• 10 yıl iç hazne paslanmazlık garantisi ve su taşmalarına karşı çoklu su koruma sistemi de tercih edilme sebeplerinden biri oluyor. Güven ve sağlamlık ön plana çıkyor.

Teknik Özellikler

• Program Sayısı: 3
• Yıkama Kapasitesi: 14
• Enerji Sınıfı: A+
• Ürün Boyutları (cm)( YxGxD ): 84.5 x 60 x 60
• Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 299
• Su Tüketimi (lt/program): 14
• Ses Seviyesi (dB): 52

Bunların yanı sıra fitre teknolojisi, sessiz ve etkili çalışması, optimize edilmiş su dağıtım özelliğinin bulunması da dikkat çekiyor.

100 Yılı Aşkın Tecrübe

1886 yılında kurulan Bosch, Dünya’da bulaşık makinesinde ilk üst sepet kullanan markalardan biri oluyor. 100 yılı aşkın süredir teknoloji ve hizmet alanında çalışmalarına devam ediyor. Üretim kadar Ar-Ge çalışmalarına da önem veren Bosch, dünya çapında 3000’den fazla patent başvurusuna sahip bulunuyor. Bugün ülkemiz ve daha birçok ülkede elektrikli ev aletleri, beyaz eşya ve ısı sistemleri gibi alanlarda kendini göstermeye devam ediyor.

Sessizlik ve Tasarrufu Bir Arada

Bosch SMS23BW00T A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi, sessizliği ve tasarrufu arayanlar için idealdir. Özellikle çevre dostu olanların, enerji ve su kullanımını en aza indirmek isteyenlerin, beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılarken yüksek performans sergiliyor. Fırçasız çalıştığı için de gürültüyü en aza indiren EcoSlience Drive motoruyla evinizde aradığınız o sessizliği sağlıyor. Cam Koruma teknolojisinden Yük Sensörü fonksiyonuna kadar birçok özelliğiyle dikkat çeken bu ürün, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size kullanım kolaylığını da sunuyor. Tüm bunların yanında ürünün garanti kapsamından çıkmaması için paket açılımından kurulumuna kadar her işlemin yetkili servis tarafından yapılması büyük önem taşıyor