Hızlı ve Güvenli Alışveriş...

Enucuzunadresi.com, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş ve faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Enucuzunadresi.com, 10 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Enucuzunadresi.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Enucuzuadresi.com'un hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Enucuzunadresi.com'un temel prensibi; müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.

Enucuzunadresi.com, bugüne kadar binlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. Şirketimizden kaynaklanan hiçbir müşteri sorunu yoktur. Bu başarıya müşteri ilişkileri yönetimine ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz yüksek değer sonucu ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz GeoTrust® sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Sizlere herzaman en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Enucuzunadresi.com'a güven duyduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Enucuzunadresi.com