Ürün Detay

%5

Profilo BD2158W3VV A++ Çift Kapılı Buzdolabı

2158 /
İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE AYNI GÜN TESLİMAT*TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


 

Profilo BD2158W3VV A++ 509 LT Çift Kapılı Buzdolabı


Geniş Soğutucu ile Bol Depolama Alanı

400 litre iç hacmi ile geniş bir saklama alanı sunar. 4 adet emniyetli cam raf ve çekmeceli bölme ile soğutucu içerisindeki düzeni sağlamaya yardımcı olurken buzdolabında saklanması gereken gıdalar için de alan sağlar.

Derin Bir Derin Dondurucu

109 litrelik iç hacmiyle dondurulmuş ürünleri saklamak için elverişli bir ortam sunar. 24 saat içerisinde 12 kilograma kadar ürünü dondurabilme gücüne sahiptir. İki raflı olarak tasarlanan dondurucu, daha çok ürünü daha düzenli olarak saklamaya yardımcı olur.


Kullanışlı İç Tasarım

Soğutucu bölmesinde bulunan 4 adet cam raf, kapı rafları, yumurtalık ve sebze/meyvelerin tazeliğini uzun süre korumaya yardımcı çekmeceli bölme ile iç kısımda düzen sağlamaya yardım eder. Kullanılan LED ışıklandırma soğutucu içerisinde gereken aydınlık ortamı yaratır.

 


Klasik Olmuş Bir Tasarım

Çift kapılı olması sayesinde soğutucu ve dondurucu bölmelerini ayrı şekilde kullanılır hale getiren üstten donduruculu tasarımıyla mutfağınızın klasik ikonu olarak yerini alır.


Güven Veren Kullanım

Low Frost teknolojisiyle buzlanmayı minimuma indirirken herhangi bir elektrik kesintisi durumunda derin dondurucuda bulunan ürünler için 32 saate kadar koruma sağlayarak güvence altına alır.


Tasarruf Seven Bir Yardımcı

A++ enerji sınıfı ile A enerji sınıfında bulunan eşdeğer cihazlara göre %40 daha az enerji kullanarak enerji tasarrufuna yardımcı olur.