Ürün Detay

Regal 40R6020F 40" 102 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV

1413040R6020 /


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Sürekli güncellenen televizyon dünyasına üstün kalite ve performanslı ürünleri uygun fiyatlarla sunan Regal, biribirinden farklı Smart TV seçenekleriyle kullanıcılarını cezbetmeye devam ediyor. 40R6020F 40" 102 Ekran Full HD Uydu Alıcılı Smart LED TV, en yeni teknolojili özellikleriyle eğlence keyfini katlıyor. 

 

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 

 • Smart TV: Var
 • Dinamik Kontrast: Mega Dynamic Contrast
 • Dahili HD Uydu Alıcısı: Var
 • Dahili Karasal Dijital Uydu Alıcı:Var
 • Ekran Boyutu : (cm)102 (40")
 • Çözünürlük: 1920x1080
 • Panel Tipi: D-LED
 • İşlemci: 2 Çekirdek
 • Dijital Ses ÇıkışıVar (OPTIC)

Gerçeğe Yakın Görsellik

 

En açık renk ile en koyu renk arasındaki farkı eşsiz teknolojisi sayesinde maksimum değere çıkaran Regal LED TV’lerde en koyu sahneleri bile daha parlak ve canlı izleme keyfi sizi bekliyor. 1920x1080 çözünürlükteki Full HD özellikleriyle, televizyon keyfinizi mükemmel netlikte gerçekleştirmenizi sağlıyor. 

 

LED Ekranı sayesinde, izlediğiniz film, dizi, belgesel veya TV şovlarında daha efektif ve etkili ışık kalitesiyle görsel keyfiniz katlanıyor. Üstün ekran yenileme hızı ile Regal 40R6020F 40" hareketli görüntü performansında mükemmel iyileşme sağlıyor. Bu sayede en sevdiğiniz takımın spor müsabakasında gol keyfini ya da yarışlardaki saliselik birincilikleri kesintisiz yaşama imkânı yakalayabilirsiniz. 

 

Geniş Ekranda Televizyon Keyfi

 

Regal 40R6020F 40" 102 cm'lik geniş ekranıyla izleyicilerine evlerinde sinema etkisi yaratma fırsatı yaratıyor. Bu geniş ekranlı akıllı televizyon sayesinde sevdiklerinizle veya tek başınıza sinema ve dizi geceleri düzenleyebilirsiniz.

 

Eğlence  keyfinizi artıran geniş ekran, evlerinizin dekorasyonuna uyum sağlayan minimal ve şık tasarımıyla da göz dolduruyor. İnce tasarımı ve siyah ayaklarıyla net ve modern bir dizayna sahip Regal 40R6020F 40", salonunuzun, iş yerinizin ya da evin diğer alanlarının dekorasyonuna çok yakışacak. 

 

Çok Bağlantılı Özelliği ile Artan Eğlence 

 

Regal 40R6020F 40" 102 Ekran Full HD Uydu Alıcılı Smart LED TV'nizi, cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınıza kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Bu sayede farklı kaynaklardaki dosyalarınıza erişim sağlayabilir, akıllı televizyonunuza entegre edebilirsiniz. Regal Smart TV’ler DLNA teknolojisi ile herhangi bir kablo bağlantısına gerek olmadan, aynı internet ağındaki akıllı cihazlardan fotoğraf, müzik, film gibi pek çok multimedyayı televizyonunuza aktarma imkânı sunuyor. 

 

Ayrıca Smart Remote özelliği sayesinde Regal 40R6020F 40" model televizyonunuzda tek bir kumandayla birden çok uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz. Böylece televizyon keyfinizi, farklı cihaz ve platformlardan tek tuş üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

 

Dahili Eğlence Keyfi

 

Öte yandan, Akıllı TV'nizin sunduğu WİFİ özelliği sayesinde de farklı platformlardaki uygulamalara erişim elde edebilir veya internet tarayıcısı üzerinden eğlence keyfinizi katlayacak uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede, geleneksel televizyon keyfini günümüz teknolojileriyle farklılaştırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Ayrıca Regal 40R6020F 40" 102 Ekran Full HD Uydu Alıcılı Smart LED TV'nin Dahili HD uydu alıcısı sayesinde uydu yayınlarını başka bir kutuya gerek olmadan televizyonunuz aracılığıyla kullanabilirsiniz. Böylece ekstra kutu, kumanda, kablo kullanmaya gerek duymadan eğlence keyfinizi çoğaltabilirsiniz. 

 

Üstün Teknolojik Özellikler

 

Regal 40R6020F 40" 102 Ekran Full HD Uydu Alıcılı Smart LED TV, üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcılara eşsiz eğlence keyfi vaat ediyor. 

 

 • 102 cm geniş ekranıyla evlerde sinema salonu etkisi yaratıyor.
 • Smart TV ayrıcalığıyla televizyon keyfini artırıyor.
 • 1920x1080 piksel Full HD yüksek çözünürlükle gerçeğe yakın görsellik fırsatı yaratıyor.
 • OPTIC Dijital ses çıkışıyla üst düzey işitsel kalite sunuyor.
 • 2 HDMI, 1 USB bağlantı noktası ve yerleşik Wi-Fi ile televizyon keyfini çoğaltmasını sağlıyor.

Regal 40R6020F 40" 102 Ekran Full HD Uydu Alıcılı Smart LED TV, üstün performans, şık tasarım ve üst düzey kaliteyi uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunuyor. 


Smart TV:Var
Dahili HD Uydu Alıcısı:Var
Enerji Sınıfı:A+
Ekran Boyutu (cm):102
Ekran Boyutu (cm):102 (40")
Çözünürlük:Full HD (1920x1080)Çözünürlük:1920x1080
Panel Tipi:LED
Ses Çıkış Gücü:2 x 8 W
Dijital Ses Çıkışı:Var (OPTIC)
Ses Kalitesi:German + Nicam Stereo
RF Girişi (Karasal/Kablo):Var
RF Girişi (Uydu):Var
HDMI:2
USB Bağlantı:1
Scart Girişi:1
PC Girişi (VGA):Var
Audio Video (AV) Girişi:Var
Kulaklık Çıkışı:Var
Ethernet (LAN):Var
Hem Televizyon Hem Bilgisayar Monitörü Olma Özl:Var
Bilgisayar Olarak Çalışırken TV' den Ses Alabilme:Var
Program Hafızası:Var
Teletext (1000 sayfa):Var
Toptext:Var
Çocuk Kilidi:Var
Otomatik Kanal Arama (PLL):Var
OSD (Komutlari Ekranda Görerek Verme):Var
Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer):Var
Yayın Bittiğinde Otomatik Kapanma:Var
High Motion Rate :HMR 400 Hz