Ürün Detay

Samsung AR35 White AR09TXHQBWK A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

AR09TXHQBWK/SK /
İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE AYNI GÜN TESLİMAT*TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
500 TL'ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.


  • Samsung AR5000H AR09TXHQBWK/SK A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

   Ürün kurulumu servis tarafından yapılması gerekmektedir.

    


   Samsung AR5000H AR09TXHQBWK/SK A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
   Mevsimsel farklılıklara optimize edilebilen Samsung AR5000H AR09TXHQBWK/SK A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima modeli ısıtma ve soğutma konusundaki üstün performansıyla kullanıcıları için daha konforlu yaşam alanları oluşturur. Dakikalar içerisinde ısı seviyesini düzenlemeyi başaran klima sayesinde üfleme teknolojisinin avantajlarını evinizde pratik bir biçimde deneyimleyebilirsiniz. Üfleme açıklığını artıran gövde tasarımına ek olarak esnek kanatçıklarla beraber dizaynı daha da kullanışlı hale gelen Samsung Duvar Tipi Inverter Klima sayesinde geniş bir alana kısa sürede etki edilir. Çok yönlü hava üfleme teknolojisi sıcak ya da soğuk havanın odanın köşe noktalarına ve uçlarına erişebilmesini kolaylaştırır. Hava üflerken ses seviyesinin yükselmemesini sağlayarak gürültü sorununa karşı da koruma yaratan modern klima yardımıyla evinizde konforlu iklimlendirme teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

   Inverter Teknolojisiyle Oluşan Enerji Tasarrufu

   Kompresör ayarının optimize edilmesine olanak tanıyan Inverter klima teknolojisi oda sıcaklığının sabit kalmasını sağlayarak dalgalanmaların önüne geçer.
   Ayarladığınız ısı seviyesine ulaşıldığında klimanız çalışma temposunu düşürür ve ısı düzeyini sabitleyerek tasarruflu bir kullanım yaşatır.
   Samsung A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima nem alma özelliğine de sahip olduğu için ortamdaki nem yoğunluğunu azaltıp terleme sorununu önleyebilirsiniz.
   Dijital ekran tasarımına sahip klima gövdesi üzerinden iklimlendirme ürününüzün hangi sıcaklık seviyesinde işlem gerçekleştirdiğini takip edebilirsiniz.
   Çıkarılabilir filtrelerin pratik tasarımı sayesinde temizliğe ihtiyaç duyan filtreleri yıkayarak hijyenik bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
   İstenmeyen canlıların üremesini engellemeye yardımcı filtrelere ek olarak Samsung Inverter Klima koku oluşumunun önüne geçen temiz hava yaratan filtrelere de sahiptir.
   Alternatif Fan Hızı Seçimi

   Farklı çalışma tempolarında kullanılabilen Samsung 9000 BTU Klima modelini gereksinimleriniz doğrultusunda yüksek hızda çalıştırarak kısa bir sürede ortamın sıcaklığını değiştirebilirsiniz. Düşük fan hızlarını kullanarak oda sıcaklığını sabitleyip ferah ve temiz bir ortam oluşturabilirsiniz. Hava sirkülasyonunun daha etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan özel gövde tasarımı temiz havanın odada yer alan tüm misafirlerinizin soluyabileceği şekilde dağılmasını mümkün hale getirir. Zamanlayıcı özelliğini uzaktan kumanda aracılığıyla kullanarak klimanızın hangi zaman dilimleri arasında çalışması gerektiğini ayarlayabilirsiniz. Geniş bir ekrana sahip olan uzaktan kumanda güçlü aydınlatma desteğiyle sayıları ve yazıları net bir şekilde okuyabilmeniz için uygundur.

   Teknik Özellikler

   ‌‌‌‌BTU: 9000
   Enerji Sınıfı: A++
   ‌‌‌‌‌Inverter: Var
   Nem Alma Fonksiyonu: Var
   Klima Türü: ‌Duvar Tipi (‌Split)
   Uzak Doğu'dan Dünyaya Yayılan Modern Elektronik Ürünler

   Seul'de kurulan ve 1938'den beri hizmetlerini sürdüren Samsung, Güney Kore'den dünyaya ulaşmayı başaran büyük elektronik markaları arasında yer alır. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı için yaşamı kolaylaştıran çözümler üreten Samsung, araştırma ve geliştirme yatırımları sayesinde daha yeni ve kullanışlı teknolojiler geliştirir. Estetik özelliklere sahip tasarımlarıyla dekoratif ürünlere seçkisinde yer veren Samsung markası beyaz eşyalardan ev elektroniği ürünlerine kadar uzanan geniş bir hizmet alanında kullanıcılarına yardımcı olur.

   Kolay Kullanım Yaratan Arayüz

   Bütün özelliklerini uzaktan kumandası üzerinden yönetebileceğiniz Samsung A++ Klima modeli pratik kısayol tuşları ve mod seçimini kolaylaştıran arayüzü sayesinde kullanıcılarına zaman kazandırır. Hafif ve ergonomik tasarımıyla rahatça kullanılabilen uzaktan kumanda aracılığıyla ısı seviyesini takip edip gereksinimlerinize uygun bir şekilde klimanızın özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Sinyal algılama kapasitesinin yüksekliği odanızın farklı noktalarından klimanızı yönetebilmenizi kolaylaştırır. Eve yeni geldiğiniz zamanlarda modern iklimlendirme cihazınızı yoğun çalışma temposuyla kullanarak hızlı bir şekilde soğutma ya da ısıtma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hazır modları kullanıcılarının ihtiyaçları için pratik bir şekilde sunan klima sayesinde bu modları kumanda yardımıyla aktif hale getirebilirsiniz.


   Samsung AR5000H AR09TXHQBWK/SK A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima Özellikleri
   BTU (Isıtma Kapasitesi) 9962
   BTU (Soğutma Kapasitesi) 8976
   Enerji Sınıfı A++
   Inverter Var
   Klima Türü Split (Duvar Tipi)
   Renk Beyaz
   Ses Seviyesi (dB) 55