Ürün Detay

Samsung DW60H5050FW/TR A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi

0010203333 /
İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE AYNI GÜN TESLİMAT*TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Üstün Yıkama Teknolojileri ile Daha Derin Temizlik 

 • Ekonomi, Otomatik, Yoğun, Hassas, Ekspres ve Ön Yıkama olmak üzere birbirinden farklı 6 yıkama programına sahip Samsung bulaşık makinesi, tüm kirli bulaşıklar için en uygun temizleme performansını sergiliyor. Gıda parçacıklarını algılayan bulanıklık sensörü sayesinde otomatik yıkama seçeneği ile minimum su ve enerji ile maksimum temizlik imkanı bulabilir, gelişmiş özelliklerdeki sensör ile bütçenizi ve çevreyi koruyabilirsiniz. 
 • Yıkama erteleme seçeneği sayesinde yıkama programının başlama zamanını 24 saate kadar erteleme imkanı sunan bulaşık makinesi modeli, üst seviyede bir konfor yaşamanızı sağlıyor. Başlama ve bitiş zamanını dilediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz, yoğun iş günlerinizde ekstra kolaylıklar sunan bu gelişmiş fonksiyon ile siz evde yokken dahi yıkanmış temiz bulaşıklara sahip olabilirsiniz. 
 • Yüksekliği ayarlanabilir şekilde tasarlanan üst sepet, bulaşık makinenizi dilediğiniz gibi düzenleme fırsatı yaratıyor. Katlanabilir dişler ile konforlu kullanım seçeneklerini maksimuma çıkaran tasarım özelliklerinde geniş alt raf hacmine sahip olabilir, büyük parçaları dahi rahatça yerleştirebilir, esnek kullanım seçenekleri ile çok miktarda bulaşığı tek seferde yıkayabilirsiniz. 
 • Yarım yük yıkama opsiyonu sayesinde bulaşıkları makinenin tamamen dolmasını beklemeden yıkayabilme imkanı sunan Samsung A+ bulaşık makinesi, yıkama sırasında harcanacak enerjiyi yük miktarına göre ayarlayarak su ve elektrik tasarrufu sağlıyor. 
 • Temizlik performansını maksimuma çıkarmak için geliştirilen ve belirli program seçenekleri ile aktifleşen Hijyen fonksiyonu bakteri ve benzeri organizmaların tamamen yok olmasını sağlıyor. Geleneksel yıkama seçeneklerine oranla çok daha derin bir temizlik sağlayan bu gelişmiş fonksiyon son durulama esnasında su sıcaklığını 70˚C'ye kadar artırarak üstün yıkama performansı sunuyor.  
 • Sızıntı Sensörü ve Çocuk Kilidi gibi gelişmiş koruma sistemleri ile de güvenli bir çalışma performansı sergileyen Samsung 6 Programlı Bulaşık Makinesi, kullanıcıların ihtiyaç duyacağı her detayı içeren bir tasarım olmayı başarıyor.

Ayrıcalıklı Kullanım Seçenekleri Yaratan Teknik Özellikler 

 • Program Sayısı: 6
 • Yıkama Kapasitesi: 13 Kişilik 
 • Enerji Sınıfı: A+ 
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 84,5 x 60 x 60 cm 
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 289 kWh 
 • Su Tüketimi (lt / program): 12 lt 
 • Ses Seviyesi (dB) : 46 dB 

Teknoloji Lideri Samsung

Dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan lider teknoloji firması Samsung, geliştirdiği her yeni cihaz tasarımında kullanıcı ihtiyacına yönelik özellikler bulundurmayı başarıyor. Profesyonel satış stratejileri ile büyük ilgi gören güvenilir teknoloji markası, aldığı prestijli ödül ve sertifikalar ile farkını ortaya koyuyor. Geniş ürün yelpazesi ve son derece şık cihaz tasarımları ile Samsung, teknoloji pazarında kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri oluyor. 

Kalabalık Davetlerin Keyfini Çıkarın

13 kişilik yemek takımını tek seferde kolayca sığdıran ve son teknolojiler ile gelişmiş yıkama seçeneklerine sahip Samsung DW60H5050FW/TR A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi, davet sonrası oluşacak kirli bulaşık yığınlarını düşünmeden keyifli vakit geçirmenizi mümkün hale getiriyor. Güvenli kullanım seçenekleri ve enerji tasarrufu sağlayan programları ile her alanda konforlu kullanım imkanı bulacağınız gelişmiş cihaz modeli ile alışılmışın dışında bir deneyim yaşayabilirsiniz.


 
 
Derinlik (cm) 60
Dijital Ekran Var
Enerji Sınıfı A+
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 60
Kapasite 13 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 6
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 46
Su Tüketimi (lt/program) 12
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 289
Yükseklik (cm) 84.5
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36