Ürün Detay

Sunny SN32DAL13 HD 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

SN32DAL13 /
İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE AYNI GÜN TESLİMAT*TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
500 TL'ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.


Sunny SN32DAL13-TNR

Marka Sunny
Model SN32DAL13-TNR

Ekran

Ekran LED
Ekran Boyutu 32 İnç
Ekran Çözünürlüğü 1366x768
Ekran Tipi Düz (Flat)

Sunny SN32DAL13-TNR

Ürettiği elektronik aygıtları genellikle uygun fiyatlardan kullanıcılarla buluşturan Sunny, Android işletim sistemli akıllı televizyonlarına Sunny SN32DAL13 TNR 32 HD D DUAL Smart LED TV ile bir yenisini ekliyor. Markanın modül formunda TV yayın alıcılarıyla güçlendirdiği model, mutfak ve çalışma odası gibi alanlar için yeterli ekran genişliği sunuyor. Fiyatı açısından erişilebilir noktada seyreden Sunny SN32DAL13-TNR televizyon bu yönüyle kısıtlı bütçeye sahip kullanıcıların da tercih edebileceğiniz çözümler arasına dâhil oluyor.

Sunny SN32DAL13-TNR

HD Ready Çözünürlüklü Ekran

Televizyonunuzu orta ve yakın mesafeden izlemeyi planlıyorsanız, 32 inç (81 cm) genişliğinde ekrana sahip model, size hitap ediyor. HD Ready (1366 x 768 piksel) çözünürlükte görüntülere imza atan ekran, 50 Hz seviyesinde ekran tazeleme hızıyla geliyor. Sunny SN32DAL13-TNR televizyon ekranının LED yapıda olması, parlaklık oranının yüksek olmasına yardım ederken ihtiyaç duyduğunuz takdirde ekranın parlaklık seviyesini değiştirme olanağınız bulunuyor. Görüntü tarafında yeterlilik gösteren televizyon, ses konusunda da beklentilerinizi karşılamayı başarıyor. 16 Watt'lık ses çıkışı sağlayan stereo hoparlörü beraberinde getiren ürün, bu sayede takip ettiğiniz televizyon yayınlarına ve diğer tüm dijital içeriklere ait sesleri, ek bir hoparlör olmadan duyabilmenize imkân tanıyor. Ürünün dâhilî stereo hoparlörünü kullanmak istemezseniz, cihaza haricî ses sistemlerinizi bağlama imkânınız oluyor. Zira modelde koaksiyel ses bağlantı noktası yer alıyor. Bunun yanında televizyona oyun konsolu, medya oynatıcı ve benzeri görüntü kaynaklarını bağlayabileceğiniz toplam iki adet HDMI portu yer alıyor. HDMI portlarına bağladığınız cihazlar etkinken bu cihazların arasında geçişi, uzaktan kumanda veya televizyonun üstündeki fiziksel tuşlarla yapma imkânınız bulunuyor.

Android İşletim Sistemiyle Gelen Esneklik

Türkiye'de tüketici elektroniği alanında en çok tanınan markalardan Sunny'nin giriş sınıfına konumlandırdığı Sunny SN32DAL13-TNR yorum ve değerlendirmeleriyle diğer kullanıcılara fikir veren teknoloji yayınları tarafından da beğeniliyor. Bunun temel sebebi ise televizyonun, Android işletim sistemiyle gelmesi oluyor. Zira akıllı cep telefonu ve tabletler sayesinde bu platforma aşina olan teknoloji meraklıları, geniş ekranda etkileyici bir Android deneyimini Sunny SN32DAL13-TNR 32 81 ekran uydu alıcılı HD Ready Smart LED TV ile yaşayabiliyor. Önceden yüklü uygulamalarla yapılandırılan, web tarayıcı gibi fonksiyonel yazılımlarla zenginleştirilen akıllı televizyon, internete Wi-Fi ya da Ethernet üzerinden bağlanabiliyor. Özellikle takip ettiğiniz dijital akış servisleri varsa, modeli internetle buluşturduktan sonra dilediğiniz içerikleri sorunsuz şekilde görüntülemeniz mümkün oluyor. Sahip olduğunuz dijital içerikleri de Sunny farkıyla takip edebilmeniz için ürün üzerinde bir adet USB portu bulunuyor. İlgili porta bağlayacağınız USB bellek ya da haricî disklerdeki multimedya içeriklerini oynatabilen televizyon, favori müzik parçalarınızı ve videolarınızı keyifle deneyimleyebilmenizi sağlıyor.

Kurulumu ve Kullanımı Çok Kolay

Karasal, kablo TV ve HD uydu yayınlarını, receiver kullanmadan izleyebilmenizi mümkün kılan Sunny SN32DAL13-TNR 32 HD Android Smart televizyon, aygıtı konumlandırdığınız alanda, uydu alıcılarından kaynaklanan kablo karmaşasını en başından engelliyor. Sunny SN32DAL13-TNR kurulum aşamasında da sizleri herhangi bir şekilde zorlamıyor. Ambalajından çıkarıp stant parçalarını taktıktan sonra TV ünitesi gibi alanlara yerleştirebileceğiniz modelin, kullanım kılavuzunda belirtilen bağlantılarını tamamladıktan sonra kanal arama ve kaydetme işlemi, yalnızca birkaç dakika sürüyor. İşlevsel uzaktan kumandasıyla yalnızca kanal arama ve kaydetme işlemlerini değil ürünün akıllı televizyon fonksiyonlarını da yönetebileceğiniz televizyon, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde gerçekleştirmeyi hedeflediğiniz işlemleri anında yapabilmenize imkân tanıyor. Görüntü ayarları ve ses seviyesi gibi temel özelliklerini yine uzaktan kumanda aracılığıyla kişiselleştirebileceğiniz ürünün internet bağlantısı tanımlama ve ağa katılma gibi kapsamlı ayarlamaları da kumandayla tamamlanabiliyor.