Ürün Detay

TCL 50P615 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

/
50P615 /
9.900,00 TL
5 X 2106,38 taksit seçenekleri ile
Havale/EFT: 9.702,00 TL

KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
500 TL'ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.


Yeni nesil teknolojilere en hızlı şekilde adapte olup ürün gamını şekillendiren markalardan TCL; estetik görünümlü, güçlü donanımlı, işlevsel yazılımlı, yapay zekâ destekli modeller üretiyor. Ayrıca evlerin eğlence merkezi olmaya aday çözümler sunmayı da sürdürüyor. TCL 50P615 50" 126 ekran uydu alıcılı Smart 4K UHD LED TV modeli de markanın kullanıcılarla buluşturduğu güncel televizyonlardan biri oluyor. Salon ve geniş oturumlu alanlar için değerlendirilebilecek ürün, gelişmiş teknik özellikleri ve kablosuz görüntü aktarım imkânları sayesinde aynı zamanda iş yerlerindeki toplantı salonlarında da görev alabiliyor. Kendi segmentindeki çözümler arasından, erişilebilir fiyatlara konumlandırılmasıyla sıyrılan ve kullanıcı kitlesini artıran model, teknoloji meraklılarının beğenisini kazanıyor.

TCL 50P615 IPQ Engine 2,0 ile Güç Kazanıyor

Orta ve uzak mesafeden televizyon takibi gerçekleştirecek kullanıcıların rahatlıkla yönelebilecekleri ürün, 50 inç (126 cm) genişliğindeki, 4K-Ultra HD 2160 piksel çözünürlüklü, 10-bit ekranıyla keskin ve canlı görseller sunuyor. Bunu mümkün kılansa TCL’nin güncel televizyon modellerinde yer verdiği IPQ 2,0 Engine adlı görüntü iyileştirme mekanizması oluyor. Televizyonun renkleri göz alıcı görseller hâlinde sunmasını sağlayan Rich Color Expansion özelliği ise geleneksel renk palet sınırlamalarını ortadan kaldırarak teknoloji meraklılarının daima en canlı renkleri deneyimlemelerine imkân tanıyor. Ekran panelinin Micro Dimming teknolojisi, ekrana gelen görüntüyü 1296 ayrı bölgeye ayırıp analiz ediyor ve bunun neticesinde aydınlık-karanlık dengesini mükemmel şekilde ayarlayarak kusursuz bir izleme tecrübesi yaşatıyor. HDR10 görüntüleri çözüp ekrana başarıyla yansıtan TCL 50P615; dijital oyun, Blu-ray film ya da akış formundaki multimedya içeriği olması fark etmeksizin HDR destekli tüm içerikleri kullanıcılarla buluşturuyor. Ayrıca ürünün sahip olduğu teknolojiler, düşük çözünürlüklü görüntüleri 4K’ya yükseltiyor. Böylece seyir keyfi, düşük çözünürlüklü içerikleri takip ederken dahi azalmıyor.

Android TV 9,0 İşletim Sistemini TCL ile Keşfedin

Mobil cihazlardaki yaygınlığını yakın dönemde, yeni nesil akıllı televizyon modellerinde de göstermeye başlayan Android işletim sistemi, TCL 50P615 modelinde Android TV 9,0 sürümüyle teknoloji tutkunlarının karşısına çıkıyor. Akıllı cihazlardaki kullanım esnekliği ve rahatlığının, geniş ekranda da yaşanabilmesine imkân tanıyan işletim sistemi, uygulama yükleme ve kaldırma gibi temel özelliklerden kapsamlı kişiselleştirme olanaklarına kadar pek çok özelliği kullanıcılara sunuyor. Beraberinde getirdiği uydu alıcılar yardımıyla televizyon kanallarını takip edenlerin TV sürecine ara verip diğer multimedya içeriklerine yelken açmasına ortam hazırlayan işletim sistemi, Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler platformların uygulamalarını taşıyor. Dileyen herkes, Google Play Store üzerinden, televizyonla uyumlu uygulamaları ve oyunları cihaza kolayca yükleyip çalıştırabiliyor. Android platformundaki oyunları geniş ekranda keyifle deneyimlemek için Bluetooth destekli bilgisayar çevre birimi ve oyun kontrolcü kullanılması öneriliyor. Ürünün internete hem Wi-Fi 4 hem de Ethernet üzerinden bağlanabilmesi ise yüksek hızlı interneti olan kullanıcıların, televizyonlarında yüksek tanımlı içerikleri takılmadan izleyebilmelerine olanak veriyor.

Google Home Destekli Cihazlarınızı Televizyonunuzla Yönetin

Android işletim sistemiyle gelmesinin yanı sıra TCL’in gelişmiş özelliklerle donattığı televizyon modellerinde yer verdiği AI-IN adlı yapay zekâ sistemini içermesi sayesinde Google Home destekli cihazların yönetilebilmesine aracılık eden ürün, bu yönüyle de beğeni kazanıyor. Evlerdeki aydınlatmalardan termostatlara hatta akıllı süpürgelere kadar her türlü aygıtın tek merkezden kontrol edilebilmesine yardımcı olan model, bununla da yetinmiyor ve aynı yapay zekâ mekanizmasını; televizyon üzerinden dijital içerik aratılması, hava durumu takibi, ajanda düzenleme gibi birçok amaçla değerlendirilebilmesini mümkün hâle getiriyor. Kısacası TCL 50P615, evlerin eğlence merkezi olmakla kalmıyor, yapay zekâ destekli yönetim merkezine de dönüşüyor. Eğer siz de evinizde ya da iş yerinizde kullanmak üzere hem görüntü oluşturma konusunda yüksek performanslı hem de yazılımsal ve donanımsal açıdan güçlü bir televizyon almayı planlıyorsanız TCL 50P615 modelini seçebilirsiniz.