Ürün Detay

TCL 55P615 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV

/
55P615 /
İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE AYNI GÜN TESLİMAT*TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO
9.750,00 TL
5 X 2074,47 taksit seçenekleri ile
Havale/EFT: 9.555,00 TL

KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
500 TL'ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.


Yeni nesil teknolojileri, geliştirdiği televizyonlarla buluşturarak kullanıcıların ekran karşısında hem verimli hem de eğlenceli saatler geçirmesine yardım eden TCL, P615 serisinde yer alan modellerine yenilerini ekliyor. Orta ve uzak mesafeden televizyon takibi için uygun yapıdaki geniş ekranı başta olmak üzere donanım ve yazılım özellikleriyle dikkat çeken TCL 55P615 55" 139 ekran uydu alıcılı Smart 4K UHD LED TV, P615 serisinin karakteristik yönlerini beraberinde getiriyor. Salonlarını; film geceleri için sinema salonuna dönüştürmek, oyun seansları için oyun odasına çevirmek isteyenlerin tercih edebilecekleri model, Android TV işletim sistemiyle dijital içerik tüketimine başka bir boyut kazandırıyor. Ürünün zengin bağlantı imkânları ise sahip olduğu televizyonu çok yönlü değerlendirmeyi hedefleyen teknoloji tutkunlarını cezbediyor. TCL’in uygun fiyatlı televizyonları içerisinde bulunan 55P615, kısıtlı bütçeli kullanıcıların da tercih edebilecekleri çözümlerden birine dönüşüyor.

4K-Ultra HD Çözünürlüğü TCL 55P615 ile Tecrübe Edin

Gerek yüksek çözünürlüklü televizyon yayınlarını gerekse multimedya içeriklerini ve oyunları, kesin görüntüler eşliğinde takip etmek istiyorsanız, 4K-Ultra HD 2160 piksel çözünürlüklü 55 inçlik ekranıyla size hitap ediyor. 10-bit yapısındaki paneli sayesinde görüntülerdeki renk doğruluğu noktasında beklentilerinizi rahatlıkla karşılayan model, TCL’in yeni nesil televizyonlarında yer verdiği IPQ 2,0 Engine adlı görüntü hazırlama mekanizmasından destek alıyor. Renkleri olduğundan canlı gösteren televizyon, Color Extender teknolojisiyle güçlendirilirken asıl çözünürlüğü 4K olmayan içeriklerin, görüntü kalitesinden taviz verilmeden seyredilebilmesi için ilgili içerikleri 4K standartların ulaştırıyor. Bu süreçte piksel bazında işlem yapan ve düşük çözünürlüklü görselleri keskinleştiren cihaz, doğal çözünürlüğü 4K olan ve HDR özelliğine sahip içerikleri de olması gerektiği şekilde ekrana yansıtıyor. HDR10 çözme işlemini başarıyla gerçekleştiren ve Blu-ray film, dijital akış platformlarındaki içerikler ya da konsol oyunları olması fark etmeksizin HDR içeriklerin, sunduğu zenginliği kullanıcılarıyla buluşturuyor.

En Sevdiğiniz İçerikleri Android TV Farkıyla İzleyin

Akıllı TV özelliklerine sahip olan TCL 55P615 kolayca internete bağlanmanızı sağlıyor. Oldukça güçlü ve güncel bir donanımla yapılandırılan ürün, internete Wi-Fi 4 bağdaştırıcısı ve Ethernet yardımıyla çıkış yapabiliyor. İnternetin sunduğu imkânlardan yararlanabilmeniz için akıllı cihazlarınızda sıklıkla karşılaştığınız Android işletim sisteminin televizyon sürümü olan Android TV 9,0 işletim sistemiyle gelen model, kullanıcılarına bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Yerleşik web tarayıcısı ile standart web sitelerinden sosyal ağlara kadar pek çok platformu geniş ekranda gezebilmenize olanak tanıyan işletim sistemi, Google Play Store üzerinden uygulama yüklenebilmesine izin veriyor. Böylece aralarında Netflix, Amazon Prime Video, Turkcell TV+ gibi akış platformlarını konforlu şekilde seyretmeniz mümkün oluyor. Dilerseniz Android işletim sisteminde yayımlanan ve televizyonla uyumlu olan oyunları indirip yüklemenize de imkân tanınıyor. Bluetooth destekli klavye, fare ve oyun kontrolcü aracılığıyla oyunlar kontrol edilebiliyor.

Görüntü ve Ses Kaynaklarınızı Dilediğiniz Gibi Kullanın

Akıllı TV fonksiyonlarına sahip bir televizyondan bekleyeceğiniz tüm temel özellikleri fazlasıyla sunan, aynı zamanda zengin bağlantı olanaklarıyla elini güçlendiren TCL 55P615, televizyonunuza bağlamak istediğiniz görüntü ve ses kaynaklarınız için ideal çözüm oluyor. Bilgisayar çevre birimlerinizi ya da multimedya içeriği bulunduran USB belleklerinizi bağlayabileceğiniz iki USB portunun yanı sıra oyun konsolu ve çeşitli medya oynatıcılar için değerlendirebileceğiniz üç HDMI portuna sahip model, optik ve analog ses çıkışları da içeriyor. Üzerindeki 19 Watt’lık stereo hoparlörü kullanmak istemediğinizde, bu çıkışlardan destek alarak stereo ya da çok kanallı ses sistemlerinizi televizyona bağlamanız mümkün oluyor. Evinizde veya iş yerinizde kullanmak üzere geniş ekranlı ve akıllı TV özelliklerine sahip, Android işletim sistemli bir televizyon almayı planlıyorsanız TCL 55P615 modelini tercih edebilirsiniz.