Ürün Detay

Wiami Airfryer Oven RA-011W 12 lt Yağsız Fritöz

0000026 /
İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE AYNI GÜN TESLİMAT*TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT
500 TL'ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.


 • Wiami AirFryer Oven 12 L Akıllı Yağsız Fritöz Siyah

Patates Kızartmak Artık Hiç Zahmetli Değil

Wiami AirFryer ile patates kızartmak için tek yapmanız gereken patatesleri hazneye yerleştirmek ve ekrandan patates kızartması programını seçmek.

Pişirme Programları

Dokunmatik ekran panelinde bulunan pişirme programları sayesinde Patates, Tavuk, Et, Balık, Hamur İşi gibi çeşitli yiyecekleri kolayca kızartabilirsiniz. Bu programlar dışında sağ ve sol tarafta bulunan zaman ve ısı ayarı panellerini kullanarak kendi programlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Wiami Uygulaması

Wiami Home Technology uygulaması ile zamanlayıcı kurabilir, pişirme programını uzaktan başlatabilirsiniz. Uygulamada bulunan tarifleri kullanarak fritözünüzün sizin için hazırlayabileceği farklı yemekleri keşfedebilirsiniz. Wiami uygulamasında deneyebileceğiniz toplam 50 adet yemek tarifi bulunmaktadır. Tariflerde gerekli malzemelerin miktarı mevcuttur ve hazırlık adımları detaylı bir şekilde anlatılır.

Geleneksel Fritözlere Elveda

Çeşitli aksesuarları sayesinde birçok ürünü daha efektif pişirebileceksiniz. Cihazla beraber gelen aksesuarlar arasında döner sepet, tavuk çevirme bıçakları, 2 adet pişirme rafı ve yağ tepsisi bulunmaktadır.

 

Pişirme Aksesuarları

Döner Sepet

Bu cihazın tanımlayıcı aksesuarlarından biridir. Sepet içinde patates kızartması veya başka yiyecekler kızartabilirsiniz. Döner sepet, yiyeceklerin aynı yönden, aynı miktarda ısı almasını sağladığı için, içindeki yemeğin en orantılı şekilde pişmesini sağlar. Diğer hava fritözlerinde, işlemin yarısında patatesleri sallamanız gerekirken, döner sepet sayesinde bunu yapmanız gerekmez.

Tavuk Çevirme Çatalları ve Aksesuar Maşası

Pişirme çatalları, 1.8 kilograma kadar bütün bir tavuğu kızartmanıza olanak tanır. Tavuğu metal çubuğun tam ortasına yerleştirin ve tavuğun dengede olduğundan emin olun. Kızartma işlemi tamamlandıktan sonra tavuğu almak için aksesuar çıkartıcı maşayı kullanabilirsiniz. Bu maşa, dönen sepeti çıkarmak için de kullanılır. Tüm çıkarılabilir aksesuarlar gibi bu parçalar da bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Metal Tepsiler

Fritözün yanında gelen 2 adet tepsiyi çeşitli kızartma işlemleri için kullanabilirsiniz. Bu gözenekli tepsiler, malzemeler kızartılırken yüzeyde kalan yağlı kalıntıların, en altta konumlandırılan yağ tepsisine damlamasını sağlar. Bu sayede yemeklerin yağlı kalmasından endişelenmenize gerek kalmaz. Yemeğiniz hemen servise hazır olur ve yemeği yağdan arındırmak için işlem yapmanıza ihtiyaç kalmaz.

Yağ Tepsisi

Yağ tepsisi, kızartmadan kaynaklanan tüm kızartma kalıntılarını biriktirir. Böylelikle artık yağdan kurtulmayı kolaylaştırır. Kalan yiyecekleri ve yağı boşalttıktan sonra, olay temizlik için bulaşık makinesine koyabilirsiniz. Yağ tepsisi ayrıca kek veya pizza pişirmek için de kalıp olarak kullanılabilir.

 

Teknik Özellikler

 • Güç: 1800 W
 • Pişirme Kapasitesi: 12 L
 • Çalışma Voltajı: 220-240 V
 • Çalışma Frekansı: 50/60 Hz
 • Renk: Siyah
 • Ağırlık: 7.5 kg
 • Ürün Boyutları: 361 x 323 x 388 mm
 • Hazır Pişirme Programları: Patates, Tavuk, Balık, Karides, Et, Pirzola, Kek ve Sebze
 • Manuel Isı ve Zaman Ayarı: Var
 • Dokunmatik Ekran: Var
 • Uygulamadan Kontrol ve Erişim: Var
 • 50 Adet Çevrimiçi Tarif: Var
 • Garanti Süresi: 2 Yıl